Biz Kimiz - Atolye Delice

Biz kimiz

Yeliz & Selda

Biz, Yeliz ve Selda, İstanbul`dan Ayvalık`a bir göç hikayesini paylaşıyoruz. Uzun yıllar, kurumsalda birlikte çalıştık, birlikte göçtük, şimdi de birlikte üretiyoruz. Kadın olarak yaratmanın, kadın dayanışmasının ve paylaşmanın tadını çıkarıyoruz.

Ayvalık, Mutluköy`deki zeytinliğimizin zehirsiz tarım yöntemleriyle üretilen zeytinyağından, soğuk proses yöntemi ile, tamamen el yapımı sabunlar üretiyoruz. Soğuk proses sabunlarımıza tedariğini çoğunlukla çevremizdeki doğadan kendimiz topladığımız ya da mümkün olduğunca yerel, güvendiğimiz üreticilerden tedarik ettiğimiz bitkiler eşlik ediyor.

Sürdürülebilir, yenilebilir içeriklerle ürettiğimiz ürünlerimizin; hem kullananlara, hem de doğaya zarar vermemesi en sevdiğimiz yönü. Doğanın bir parçası olduğumuz bilinci ve elimizden gelenin en iyisini yapma arzusu ile atıksız yaşamak da çabamız. Bu çabamıza ortak olduğunuzu bilmek motivasyonumuz, iyi ki varsınız.

5/5
Sabunlarımız renkleniyor, şenleniyor ama biz hala aynı kalitede zeytinyağımızı, maserasyon ve esansiyel yağlarımızı kullanmaya devam ediyoruz. Delicelerimiz, boya, parfüm, palm yağı, atık yağ içermez ama bol neşe, coşku, eğlence içerir! 💃🏻 O zaman dans! Renk!.
Selda Yıldırım
Shopping Cart
tr_TRTurkish