Saç ve Sabun İkilisi!! - Sabunla Gelen Güzellik

Saç ve Sabun İkilisi!!

🛀 Banyo mu dediniz? Yoksa saçlarınızı mı yıkayacaktınız? O halde elinizdeki şampuan şişesini usulca bir kenara bırakın; size anlatacaklarımız var!

🧼 Biz saçlarımızı sabunla yıkıyoruz! Hatta sırf biz değil, sayısı her geçen gün artan bir şampuansızlık ordusu oluşuyor adeta. Biz de bugün özellikle saç için ürettiğimiz delicemizi anlatmak ve biraz da “sabuna geçiş” sürecini paylaşmak istedik.  Saç Sabunumuz saçlar için özellikle üretildi. Saçı besleyen ve dolayısıyla doğal dalgasını, buklesini, hacmini tekrar bulması ve korumasına yönelik bir içeriğe sahip. Tabii bu arada, diğer deliceleri de saçında deneyip zevkle kullanan deliceseverler de var. Bir önceki postada anlattığımız gibi, sabunun yapılışı ve içeriği aslında bir çok tabuyu bir anda yıkıyor.

📆 Peki nasıl olacak bu iş derseniz, gelelim sürece. Konu saç olunca ve şampuan gibi saçın doğal yapısına oldukça müdahele eden bir ürünü bırakmak olunca zaman devreye giriyor. Bu süre kişiden kişiye değişiyor ama saç sabuna bir, iki yıkamayla alışmıyor. Dolayısıyla bunu bilerek bu adımı atmak iyi olur diyoruz. Ancak bir kez alışınca da saçlarınız sizi şaşırtacak diye de ekliyoruz!

Ne dersiniz; var mısınız şampuanları şöööyle bir kenara bırakıp sabuna yer açmaya?

Saç Sabununu incelemek için tıklayın!

Saç Bakım Setimizi inceleme için tıklayın!

Shopping Cart
tr_TRTurkish