Kadın Girişimciler Günü - Sabunla Gelen Güzellik

Kadın Girişimciler Günü

19 Kasım Kadın Girişimciler Günü

Bugün Kadın Girişimciler günü! Kutlamayı en sevdiğimiz günlerden biri (zaten içinde kadın, dayanışma, barış olan her günü o kadar seviyoruz ki!).👭🏻 Hepimizin bildiği gibi bırakın kadın girişimci olmayı, bu ülkede dürüst, küçük, tatlı bir işletme olma girişimi bile başlı başına bir engelli koşu. Ayvalık’ta bir zeytinliğimiz olması ile başlayan, mutfağımızda döktüğümüz sabunları, salonda kurutarak devam eden süreç Ayvalık içinde bağımsız atölyemizi kurmakla ve son olarak bu sene minik bir dükkan açmaya kadar geldi. Ve her şey kendi hızında ilerlemeye, gelişmeye, yeşermeye devam ediyor. (Burada kızlar, ufukta bir takım yeni haberlerin olduğunun işaretini veriyor!)

🤗 Biz iki kadın “giriştik” bu işe; yıllar geçtikçe de girişime yeni tatlı kadınlar eklendi, arada elimizden tutan, sobamızı ısıtan kadınlar oldu, olmaya da devam ediyor. Girişimcilik ve dayanışma elele yürüyor, hele ki merkezinde kadınlar oldukça.

🥳 Bütün bu süreçte en önemli enerji kaynağının da sizler olduğunu hatırlatalım. İyi ki varsınız! İyi ki küçük üreticilerin, zehirsiz bir evin, yerel ürünlerin peşinden koşuyorsunuz. Yolunuz, yolumuz açık olsun!🧡 Bize direkt mesajlardan ulaşıyorsunuz harika dileklerinizle; çok seviniyoruz. Bir de buradan yazışalım mı yorumlarda, hep birlikte olduğumuzu “dünyaya” duyuralım?

🙂#kadıngirişimci #kucukuretici #kadindayanismasi

Online dükkanda kendi üretimimiz olan doğal sabun ve kozmetik ürünlerinin yanında yardımcı ürünler hem yerel, hem de canımız kadınların elinden. Bir göz atmak ister misiniz?

https://atolyedelice.com.tr/urun-kategori/spa/

Shopping Cart
tr_TRTurkish